Гарантія, сервіс, поради власникам роботів-пилосмоків

Загальні положення щодо гарантії на придбані товари

Щодо обсягу та умов гарантійного обслуговування, умови повернення товару, що не підійшов покупцю за споживчими характеристиками, терміну виконання робіт по гарантійному та післягарантійному ремонту - ми цілковито дотримуємося усіх положень законодавства України, що регулюють ці правовідносини. Зокрема Закону України "Про захист прав споживачів", Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 506.

Гарантійний термін на усі роботи-пилосмоки становить один рік від дати продажу. 

Гарантійний термін на акумулятори що йдуть у комплекті з роботом-пилосмоком або продаються окремо становить шість місяців від дати продажу. Нормальний термін експлуатації акумулятора (зниження ємності не більше ніж на 30-40% від початкової) становить 1,5-2 роки. При недостатньому догляді за роботом-пилосмоком та/або у випадках частого повного розряду/неповного розряду, а також при регулярному прибиранні великих площ килимових покриттів, термін служби акумуляторів знижується.

У разі коли протягом гарантійного терміну виріб експлуатувався з порушенням правил або споживач не виконував рекомендацій наведених в інструкції користувача та підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування товару, ремонт здійснюється за рахунок споживача.   

Звертаємо увагу, що кожен робот-пилосмок має власний серійний номер відповідно до якого визначається країна призначення до продажу, а також у комплекті йде інструкція користувача та гарантійний талоном українською мовою із унікальним номером.

 
Загальні поради власникам роботів-пилосмоків будь-яких ТМ

В незалежності від того, яким роботом-пилосмоком ви володієте, дотримання цих рекомендацій продовжить термін експлуатації робота і тим самим збереже ваші гроші та час:

  • унеможливлюйте попадання робота на мокру підлогу! Оскільки робот втягує в себе все що на підлозі, він засмокче воду, вона потрапить до контейнеру для сміття, після цього на фільтр повітря, а, у разі якщо робот достатньо потужний, після цього волога через крильчатку пилосмока піде шляхом повітря назовні. Тобто волога пройде скрізь всього робота і на своєму шляху намочить велику кількість елементів, які, як правило, після цього доведеться міняти на нові;
  • намагайтеся користуватися лише оригінальними витратними елементами - такими як щітки, фільтри, акумулятори тощо. Причина полягає в тому, що усі елементи сучасних роботів виконані з точністю до десятої міліметра. І, відповідно, виробник розрахував усі параметри (довжину, товщину, міцність, гнучкість тощо) усіх витратних матеріалів. Наприклад неоригінальний фільтр може мати відхилення на застібках по 1 мм, які не помітні на око. Але постійно вставляючи та виймаючи такий фільтр з корпусу пилозбірника, ви окрім того, що стираєте елементи пилозбірника негабаритним фільтром, ще й ризикуєте, через зайві зусилля, розсипати зібране сміття під час діставання фільтра. Нижні щітки, що мають зайву довжину, або закроткі, відповідно або перевантажують двигун щітки через зайвий опір під час обертання, або, не в повній мірі заходячи на призначені посадкові місця, з часом стирають вал обертання двигуна;
  • на період нестабільного електропостачання в країні, для робота буде краще якщо ви будете вимикати його кнопкою та відсувати від бази після того, як він виконав прибирання та повністю зарядився. В іншому випадку є деяка ймовірність що акумулятор робота повністю розрядиться і його доведеться міняти на новий;
  • за багаторічну роботу нашого сервісу ми можемо з певністю зробити висновок що регулярний догляд за роботом (чищення контейнера, чищення корпусу від бруду, чищення щіток) значно зменшує кількість звернень до нас. Отже приділяйте, хоча б 20 хв. на тиждень вашому помічнику і вам довгі роки не доведеться звертатись до нас.


Поради власникам Clever&Clean щодо експлуатації та чищення робота-пилосмока 

Під час догляду за роботом, будь ласка, зверніть увагу, що усі елементи, які користувач може зняти, легко від'єднуються після натискання відповідних засувок! У разі, якщо вам доводиться докладати зусиль для зняття/встановлення деталі, значить ви не натиснули на небхідну засувку або не вставили деталь в паз.  Зламані користувачем деталь не підлягає гарантійній заміні.

Відео по заміні акумулятора та базовому догляду за роботом-пилосмком Clever&Clean G10

Поради власникам роботів-пилосмоків Neato Robotics

Зверніть увагу на наступні відмінності по аксесуарам та витратним для різних поколінь роботів:

  • будь-які фільтри можуть бути встановлені в будь-які покоління роботів Neato, окрім покоління XV;
  • основні нижні щітки можуть бути встановлені в будь-які покоління, окрім покоління XV та Botvac. Тобто покоління Neato Botvac Connected, Neato Botvac D75-D85, D3-D7 та D8-D10 мають однакові посадкові місця для нижніх щіток;
  • бази заряджання розділяються наступним чином: один тип для Neato Botvac, Neato Botvac D75-D85 та Neato Botvac Connected. Другий тип для Neato D3-D7. Третій тип для D8-D10;
  • акумулятори: один тип для покоління на Ni-Mh акумуляторах. Це моделі Neato Botvac, Neato Botvac D75-D85 (до речі в нас є на ці моделі якісні літієві акумулятори "з обманками"). Іниший тип акумуляторів - Li-ion на покоління Neato Botvac Connected, Neato D3-D7. Третій тип акумуляторів на покоління D8-D10 (хоча вони відрізняються від попереднього покоління лише роз'ємом та ємністю. Були поставки роботів від виробника де були встановлені акумулятори від Neato D3-D7 та від них до робота йшов перехідник.  Отже якщо у вас є цей перехідник, то ви можете встановлювати акумулятори і від попереднього покоління).

Відповіді  на найпоширеніщі питання, що виникають під час експлутації роботів Neato, ви можете знайти у наведених нижче відео. Але в будь-якому випадку, якщо є потреба, ви  можете звертатись до нашого сервіс-центру.